VIII. kolo ,, frustrace k rozhodčích vedla ke třem bodům´´

11.03.2012 19:13

FC Stochov - FC Velká Buková 7 : 2 (2 : 1)
Branky: Baratynskyy 4, Sviderka, Cibula, Frolík - Matějovský P. 2.
Rozhodčí: Kalík, Pavlík. ŽK: Cibula - Zuska, Panc. ČK: Daniš (V. Buková). 100 diváků.

Sestava: Zíka - P. Matějovský, M. Matějovský, Barthel - Zuska, Panc, Daniš, Polánek

V prvním utkání osmého kola nás čekal domácí FC Stochov, který se nacházel v tabulce o příčku před námi se stejným počtem bodů. Vstup do utkání byl z naší strany famózní, když Daniš s Polánkem posunuli míč vlevo na P. Matějovského, který prostřelil brankáře 0:1. I nadále jsme byli lepším celkem, ale vlastními chybami jsme se připravili o vedení, když se nám dvakrát nepodařilo dostat míč za polovinu a soupeř podnikl dva brejky a ujal se vedení 2:1. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. Začátek druhého poločasu jsme doslova prospali a během pěti minut jsme čtyřikrát inkasovali 6:1. I za tohoto rozhodnutého se ukázalo, že pánem na hřišti je rozhodčí, který nejprve za běžný zákrok udělil  Danišovi žlutou kartu. O chvilku později nám byl přisouzen 9 m kop, který proměnil Daniš, ovšem na protesty domácích hráčů rozhodč po delším váhání branku neuznal a ještě Danišovi udělil druhou žlutou kartu posléze červenou a tak Daniš nemohl nastoupit v dalším utkání. Od tohoto okamžiku se utkání rozhodčím vlastní chybou ,,vymklo z rukou´´ a v nás kolovala velká nechuť ke hře. I přes to jsme vsítili branku, když se v závěru prosadil z 9m kopu P. Matějovský 7:2 po této brance bylo utkání ukončeno.

FK Kačice - FC Velká Buková 3 : 4 (1 : 1)
Branky: Vágner B.ml., Heller J., Vágner M. - Polánek 2, Matějovský M., Matějovský P.
Rozhodčí: Smreček, Kalík. ČK: Barthel (V. Buková). 60 diváků.

Sestava: Zíka - P. Matějovský, M. Matějovský, Barthel - Zuska, Panc, Polánek

I když jsme cítili velkou křivdu z prvního utkání osmého kola nastoupili jsme do druhého utkání proti Kačici s odhodlání zvítězit. Naše plány hned po pěti minutách zkomplikovala vstřelená branka ze strany kačických 1:0, která přišla z přímého kopu, po faulu Barthela, který za nedovolené zastavení unikajícího útočníka uviděl červenou kartu. Po inkasované brance jsme převzali iniciativu nad utkáním a po většinu jsme drželi míč na svých sálovkách, ovšem dlouho se nám nepodařilo překonat domácího brankáře. Zasloužené vyrovnání přišlo před koncem prvního poločasu, když Polánek našel před brankou M. Matějovského, který poslal míč do branky 1:1. Za tohoto stavu byl první poločas ukončen. To co se v prvním utkání osmého kola povedlo Stochovu se povedlo v tomto utkání nám, když se dvakrát na začátku druhého poločasu prosadil Polánek a jednou P. Matějovský 1:4. Od tohoto okamžiku přišlo polevení z naší strany za což jsme byli pět minut před koncem potrestáni 2:4. A bylo ještě hůře, když tři minuty před koncem jsme špatně rozehráli před vlastní brankou a pro domácí již nebyl problém prostřelit Zíku 3:4. I nadále se domácí tlačili do zakončení a snažili se o vyrovnání, ovšem proti byla naše obrana a především Zíka, který předvedl několik skvělých zákroků a přispěl k získání třech bodů.