VII. kolo

23.02.2011 14:31

Ačkoliv toto kolo bylo původněně v plánu na neděli, i přes to nečekaně zazvonil našim funkcionářům telefon v sobotu v 16:00 hod jak je možné že se náš celek nedostavil k utkání, že celé kolo bylo přehozeno z neděle na sobotu. Dále nám bylo tel. sděleno, že jestli se do 40. min nedostavíme k odehrání druhého utkání budeme automaticky ze soutěže vyloučeni. Z tohoto důvodu na druhé utkání odcestovala pouze pětice hráčů, kdy čtveřice týmu absolvovala ještě v 15:00 fotbalové utkání.

Sestava: M. Matějovský - P. Matějovský, V. Zuska, M. Panc, J. Zíka

FC Velká Buková - Atraps Kladno 5 : 8 (1 : 3)

Branky: Matějovský P. 2, Zuska 2, Panc - Šoffer 3, Kuprák 2, Toms 2, Kouba.
Rozhodčí: Říha, Pavlík. ŽK: Matějovský P., Zíka (oba V. Buková). 90 diváků.

Začátek tohoto utkání byl jednoznačně v režii hostí když se po pěti minutách hry ujali vedení 0:2. Za tohoto stavu přišlo snížení z nohy P. Matějovského 1:2. Po snížení jsme již dirigovali tempo hry my. Ovšem velmi přísný rozhočí nás v tomto utkání několikrát poslal do kolen. Nejprve vteřinu před koncem umožnil soupeři kopat 9 m kop, který byl proměněn 1:3. Takto skončil i první poločas. Na začátku druhého poločasu se před hostujícím brankářem dokázal prosadit Panc 2:3. O minutu později soupeř opět zvíšil na rozdíl dvou branek 2:4. Po obdržení čtvrté branky se do samostatného úniku dostal V. Zuska, který si počkal na brankářovo roztažení nohou a poslal míč do sítě 3:4. Za tohoto stavu opět začal úřadovat rozhodčí, který našemu týmu neuznal jasný aut a soupeř akci dokončil a vstřelil pátou branku 3:5. Následně opět úřadující rozhodčí, který nepískl faul na M. Pance, čemuž se divil i faulující hráč a soupeř akci dokončil gólem a utekl na rozdíl tří branek 3:6. Ani za tohoto stavu jsme nesložili zbraně na 4:6 snížil P. Matějovský. Na rozdíl jedné branky snížil krásnou střelou z poloviny hřiště V. Zuska 5:6. Chyběli minuty do konce utkání, když se jsme se pokusili o srovnání stavu, při této snaze jsme ovšem obdrželi další dvě branky 5:8. Takto skončilo i utkání.