VII. kolo 2012-2013 Na soupeře jsme nestačili

FC Velká Buková – 1. FK Kročehlavy 1 : 5 (1 : 2)
Branky: Štícha – Ferneza 2, Rulíšek 2, Přichystal.
Rozhodčí: Berovič, Hovorka. 30 diváků.

Sestava: M. Matějovský - P. Matějovský, Polánek - Štícha, Knot, Panc

V prvním utkání sedmého kola nám byl soupeř s postupovými ambicemi a to 1 FK Kročehlavy. K utkání přicestovalo doslova torzo našich hráčů, když M. Matějovský chytal s naraženým nártem, kdy v důsledku tohoto později musel z utkání později odstoupit, dále k utkání přicestoval Panc laborující s chřipkou. K utkání jsme přistoupili s obranou taktikou a chtěli jsme soupeře ohrozit brejky. zpočátku se nám dařilo soupeře držet na uzdě ovšem všechny kombinace soupeře se nám nepodařilo eliminovat a obdrželi jsme 2 branky. Před koncem prvního poločasu se podařilo vykřesat naději Štíchovi, který se individuálně prosadil přes tři protihráče 1:2. Do druhého poločasu již nemohl nastoupit pro zranění M. Matějovský a tak do branky musel Knot. Již od prvních minut druhého poločasu bylo jasné, že hosté budou po zbytek utkání obléhat naši branku a snažit se navýšit skóre toto se jim nakonec povedlo třikrát a tak jsme s utkání odešli poraženi 1:5.

FC Velká Buková – MCE Slaný „B“ 3 : 7 (0 : 4)
Branky: Panc, Polánek, Matějovský P. – Hansl 4, Kubala, Eichler, Richtr.
Rozhodčí: Laštovička, Berovič. ŽK: Matějovský P., Panc (oba V. Buková).

Sestava: Knot - P. Matějovský, Polánek - Štícha, Panc

Do druhého utkání sedmého kola již nenastoupil M. Matějovský a tak získání bodů bylo jen málo reálné. Od úvodních minut byli hosté lepším mužstvem a během prvního poločasu si dokázali vytvořit čtyřbrankové vedení. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím, že již nemáme co ztratit. Během pěti minut druhého poločasu se nám podařilo dostat na dostřel soupeře, když se postupně prosadil Panc, Polánek a P. Matějovský bylo skóre 3:4. V dalším průběhu utkání ovšem došli našemu mužstvu síly a tak se skóre měnilo jen díky brankám našeho soupeře, kdy na konci utkání na ukazateli svítil výsledek 3:7.