VII. kolo ,,týmy z chvostu tabulky jsme nepodcenili a připisujeme si šest bodů´´

11.03.2012 18:02

FC Velká Buková - Blevice 73 3 : 1 (1 : 0)
Branky: Daniš 2, Polánek - Tůma T.
Rozhodčí: Čapek, Čikara. ŽK: Zuska (V. Buková). 110 diváků.

Sestava:M. Matějovský - P. Matějovský, L. Zoul, Barthel - Daniš, Polánek, Zuska, Panc

Ačkoliv jsme se v prvním utkání sedmého  kola utkali s celkem Blevice 73, který se v té době nacházel na 17. příčce nebyl rozdíl 9 míst v průběhu utkání znát. Hostující hráči se po hřiště dobře pohybovali a vytvářeli si řadu šancí, které musel zneškodnit M. Matějovský. Také naše mužstvo si vytvářelo šance, ovšem bez gólového efektu a tak klid do našich řad přinesla až jediná branka prvního poločasu o kterou se postaral Daniš 0:1. I druhý poločas se nesl ve stejném duchu a další branková radost přišla z nohy Polánka 2:0. Zřejmě uklidňující branka nám dala pocit uspokojení a přišlo zkorigování stavu 2:1. A tak úřadoval opět Daniš, který se postaral o třetí branku 3:1. I když se hosté pokoušeli o vstřelení kontaktní branky, tak této nedosáhli a naše mužstvo si připisuje první tři body v 7. kole. V utkání obdržel svoji čtvrtou žlutou kartu Zuska a tak nemohl nastoupit v následujícím utkání.

FC Velká Buková - Rapid Páleček 9 : 2 (3 : 1)

Branky: Matějovský P. 3, Daniš 3, Polánek 2, Zoul L. - Krček, Hubáček.
Rozhodčí: Pejša T., Čapek. 90 diváků.

Sestava:M. Matějovský - P. Matějovský, L. Zoul, Barthel - Daniš, Polánek,  Panc

V druhém utkání sedmého kola nás čekal celek Rapidu Páleček, který se nacházel na poslední příčce tabulky. I přes tuto skutečnost byl první poločas vyrovnaný ovšem gólová převaha vyzněla v náš prospěch, když se nám podařilo třikrát skórovat a našemu soupeři pouze jednou 3:1. Druhý poločas již byl v naší režii a do sítě soupeře jsme přidali dalších šest branek a náš soupeř se radoval pouze jednou. Po třech brankách v tomto utkání si připsal P. Matějovský a Daniš, dvě branky si připsal Polánek a jednu L. Zoul. Po výhře 9:2 si připisujeme další tři body.