VI. kolo

14.02.2010 21:47

V šestém kole jsme odjeli k odehrání utkání s celky ze středu tabulky.

V prvním utkání jsme se střetli s týmem European transport Slaný. DO tohoto utkání jsme měli naprosto famózní vstup a jižv druhé minutě jsme díky dvěma brankám Daniše vedli 2:0 poté to byl soupeř kdo držel míč a snažil se o skorigování výsledku to se povenlo pouhých 30 vteřin před koncem prvního poločasu. V druhém poločase to byl opět soupeř kdo určoval tempo hry a náš tým na to také doplatil a inkasoval 4 branky a bylo rozhodnuto na konci utkání už jen kosmeticky upravil skóre P. Matějovský 3:5.

Ihned po skončení tohoto utkání jsme se střetli s týmem SK Stehelčeves který se nacházel v tabulce před námi. V tomto utkání jsme to byli mi kdo určoval tempo hry a když už jsme pochybyli byl na svém místě Zíka, který zažehnal nebezpečí. Poté udeřili bratři Zoulové nejpve se trefil Lukáš o minutu později to byl Jakub kdo se prosadil 2:0. Takto skončil první poločas. V druhém poločase se utkání již jen dohrávalo, když se z ničeho nic prosadil Daniš a upravil skóre na konečných 3:0.