V. kolo 2012-2013 Odevzdaný výkon proti favoritům

29.01.2013 10:11

FC Velká Buková – SK Jarpice 3 : 12 (1 : 6)
Branky: Matějovský P. 3 – Vébr J. 3, Beránek 2, Vébr O. 2, Hulcr 2, Hanzlík 2, Neužil.
Rozhodčí: Smreček, Hovorka. 20 diváků.

Sestava: Matějovský M. - Matějovský P., Štícha - Polánek, Zuska, Panc

Od začátku utkání s ambicizním klubem Jarpic bylo jasné, že v utkání budeme ti co tahají za kratší konec, kdy toto se následně potvrdilo i rozdílnou hrou obou týmů, kdy hosté byli po celé utkání aktivnější a doslova si s námi pohrávali a do naší branky nasázeli v každém  poločase šest branek. Jediné pozitivum v utkání jsou tři vstřelené branky z nohy P. Matějovského.

FC Velká Buková – SK Olympik Mělník „C“ 2 : 11 (2 : 1)
Branky: Zuska, vlastní – Benda 3, Veselý 3, Rejman 2, Tichý ml., Tichý st., Kočí M.
Rozhodčí: Laštovička, Smreček. 30 diváků.

V druhém utkání páteho hracího dne nás čekal další soupeř z popředí tabulky Olympik Mělník. I když jsme v předchozím utkání inkasovali 12 branek chtěli jsme v zapáse bodova a odčinit vysokou prohru. Toto se nám dařilo pouze v prvním poločase dobře jsme se pohyboivali a nepouštěli jsme soupeře k ohrožení Matějovského branky a hrozili jsme především z brejků, kdy jeden z nich proměnil Zuska 1:0. Radost ovšem netrvala dlouho ihned po rozehrání slavili i hosté, kteří se prosadili střelou z poloviny hřiště, kterou Matějovský neviděl a skončila až v síti 1:1. I nadále byl obraz hry stejný a nám před poločasovou přestávkou vyšel další brejk, kdy unikl Polánek naservíroval míč před branku, kde již na Zusku zívala prázdná branka ovšem radost Zuskovi zkazil obránce, který si ve skluzu zrazil míč do vlastní sítě 2:1. Za tohoto stavu skončil první poločas. Do druhého poločasu vstoupili oba celky opačně a my jako by jsme navázali na předchozí utkání a jen jsme přihlíželi jak soupeř dává jednu branku za druhou a celkem si za druhý poločas připsal 10 branek. A tak jsme si z ostudou odvezli ze dvou utkání 23 branek.