Odveta

27.10.2010 20:48

V neděli 24.10.2010 bylo místo tréninku na programu odvetné utkání s Kings, které se odehrálo v tělocvičně 1. ZŠ v Rakovníku. Obě mužstva byli velmi oslabeni na domácí straně bylo připraveno šest hráčů (Jenda, Petr, Mára, Merfi, Lukáš, Venca). V hostujícím celku bylo  oslabení ještě citelnější, když Kingové dorazilo pouze v pěti. Po vzájemné domluvě bylo dohodnuto, že utkání se odehraje systémem 4 x 15 minut.

První čtvrtina vyzněla pro hosty, když se ujali vedení 1:2 naši branku zaznamenal Panc. Po druhé čtvrtině byl stav utkání 7:3, když se střelecky prosadil postupně Mára, Petr, Venca,vlastní, Petr a Lukáš. Ve třetí čtvrtině jsme se dostali do vedení o šest branek a to 10:4, nicméně hosty toto nepoložilo a nakonec třetí čtvrtina skončila 11:10 v náš prospěch, v této čtvrtině si branku postupně připsal Petr, Mára, Martin, Petr. Po poslední třetině bylo skóre 17:15, kdy se o branky podělil Petr, Lukáš, Lukáš, Venca, Venca, Martin.

No a na závěr bych jen mohl dodat: ,,jen tak dál´´