IV. kolo ,,po výhře usnutí na vavřínech´´

Arvato Stochov - 1. FC Velká Buková 2 : 3 (2 : 1)
Branky: Šulika, Kos - Daniš, Zoul, Zuska.
Rozhodčí: Stádník, Hovorka L. 90 diváků.

Sestava: Zíka - P. Matějovský, L. Zoul - Zuska, Panc, Daniš

V prvním utkání tohoto kola jsme se utkali s celkem, který se v tu dobu nacházel na třetí pozic a tak nás tedy nečekal žádný lehký úkol k zisku bodůi. Do utkání nemohl nastoupit vyloučený M. Matějovský. Začátek utkání byl v režii domácích, kteří drželi míč na svých sálovkách a dostali se do dvoubrakového vedení. Za tohoto stavu se zlepšila i naše hra a dostávali jsme se do ohrožení soupeřovi branky. Odměnou nám bylo snížení, o které se před přstávkou postaral Daniš. Druhý poločas se nesl v duchu konce prvního lepší hrou našeho týmu a využívání svých šancí když se gólově prosadil L. Zoul a Zuska a jak se později ukázalo byly poslední branky v  utkání a tak si připisujeme 3 body.

FK Stochov - 1. FC Velká Buková 9 : 3 (6 : 1)
Branky: Janovský 3, Najer 2, Smejkal 2, Pluhař, Maudr - Daniš, Zuska, Matějovský P.
Rozhodčí: Hovorka L., Čapek. ČK Onofrej (FK Stochov). 80 diváků.

Sestava: Zíka - P. Matějovský, M. Matějovský, Zoul - Zuska, Panc, Daniš

V druhém utkání 4. kola jsme se střetli s dalším Stochovským celkem a to FK.  Do utkání již nastoupil M. Matějovský. Ovšem vítěztví a dobrou hru z prvního utkání jsme nedokázali potvrdit a náš soupeř byl po celou dobu jednoznačně lepším celkem. Utkání si za rámeček určitě nedá ani brankář Zíka, který vůbec nepomohl svým spoluhráčům a inkasoval několik zbytečných branek především z velké vzálenosti. A tak po poločasové prohře 6:1 se druhý poločas již jen v poklidu dohrával a domácí si připsali další tři branky a naše mužstvo dvě a tak konečné skóre se zastavilo před magickou desítkou, kterou si přáli diváci domácí 9:3.