III. kolo ,,o 0 bodech rozhodli rozhodčí´´

17.01.2012 17:17

SK Stehelčeves - FC Velká Buková 9 : 4 (4 : 2)
Branky: Rejdík 3, Stehlík 3, Kořínek M. 2, Skořepa S. ml. - Zuska 2, Berthel, Matějovský P.
Rozhodčí: Pejša T., Smreček. ŽK: Barthel (V. Buková). ČK: Daniš, Matějovský M. (oba V. Buková). 100 diváků.

Sestava: Zíka - P.Matějovský, M. Matějovský, Barthel- Daniš, Panc, Zuska

Začátek utklání byl opatrný z obou stran a zdálo se, že utkání bude vyrovnáné až do okamžiku, kdy Daniš v krátkém časovém sledu obdržel dvě hodně přísné žluté karty a musel do sprch, nutno podoktnout, že ani jedna nebyla zasloužená. Toto se nelíbilo M. Matějovského, který se ohradil na rozhodčího a následovala červená karta i pro něj a musel následovat Daniše. Od tohoto okamžiku jsme celé utkání dohrávali s velkou nechutí a křivdou, což bylo znát i na výsledném skóre 9:4 v náš neprospěch.

ET Slaný - FC Velká Buková 8 : 3 (3 : 2)
Branky: Štěpánek M. 3, Hotový 2, Štěpánek P., Cimrman, Paur - Barthel 2, Zuska.
Rozhodčí: Pejša T., Smreček. ŽK: Paur - Zuska. 50 diváků.

Sestava: Zíka - P.Matějovský, Barthel, Panc- Zuska, Svoboda, Perníček (Krupička)

Vyloučení a oslabení z minulého utkání poznamenalo i druhé utkání, ve kterém jsme museli hrát oslabeni o vyloučeného Daniše a M. Matějovského a do hry byl povolán Svoboda a Perníček (Krupička), kteří přijeli pouze jako diváci. První poločas utkání byl z naší strany slušně odehraný a drželi jsme se soupeřem krok. Poločasové skóre bylo  3:2. Ve druhém poločase tomu již tak nebylo, jelikož postupem času nám ubívaly síly čehož soupeř využil vstřelením pěti branek. Korigování přišlo z nohy Zusky a tak jsme i podruhé v tomto dni dostali příděl tentokrát 8:3.