I. kolo 2010 - 2011

07.11.2010 16:00

V prvním kole letošního ročníku jsme se střetli se soupeři R.S.C. Čechie Slaný "D" a FC FOBOZ Slaný "C".

Sestava Zíka - Matějovský P., Matějovský M., Zoul L., Barthel - Daniš, Štícha, Zuska

Čechie Slaný "D" - FC Velká Buková 1 : 3 (0 : 0)
Branky: Folda - Zoul L. 2, Panc.
Rozhodčí: Brejník, Chadima. 90 diváků.

V prvním utkání jsme se utkali se soupeři z Čechie Slaný tento souboj byl v prvním poločase vyrovnaný a brankově se neprosadilo ani jedno mužstvo. Druhá půle už nám vyšla o poznání lépe a to když jsme se ujali vedení po brance L. Zoula 0:1. O minutu později jsme se radovali podruhé to se individuelně prosadil Panc 0:2. V tento moment jsme již byli nejspíše myšlenkami v šatně a v tom soupeř udeřil a snížil na 1:2 a dostal se zpět do hry. Do konce zbývali poslední minuty utkání, když po rohovém kopu se prosadil podruhé utkání L. Zoul a pečetil výsledek na konečných 1:3.

Foboz Slaný "C" - FC Velká Buková 4 : 3 (1 : 2)
Branky: Kočí 2, Čermák, Hrubik - Panc, Matějovský P., Zoul L.

Rozhodčí: Chadima, Hovorka. 100 diváků.

V druhém utkání nás čekala druhá rezerva celku FOBOZ Slaný C i když do toho utkání zasáhla větší čast hráčů z prvních celků tohoto mužstva, což se později ukázalo jako rozhodující. Začátek utkání byl v naši režii, když jsme se dvakrát dostali do vedení jako první se prosadil L. Zoul a vedli jsme 0:1. O pár minut později udeřil i soupeř, který střelou z dálky srovnal na 1:1. Poslední slovo v prvním poločase měl Panc který naše mužstvo dostal do vedení 1:2. Tento stav vydržel až do poločasové přestávky. Druhý poločas již byl zcela v režii našeho soupeře, který uplatnil zkušenosti hráčů z prvních celků a otočil průběh utkání na 4:2 v náš neprospěch. Za tohoto stavu jsme ovšem nesložili zbraně a snažili jsme se utkání zdramatizovat to se nám podařilo po individuelní akci P. Matějovského, který snížil na 4:3. Do konce chyběla minuta utkání, ve které jsme si připravili několik slibných příležitostí avšak na body už to nestačilo soupeř si vedení uhlídal a tak jsme ztratili body po prohře 4:3.